En İyi 15 Instagram Bayan Ayakkabı Butiği

Instagram ayakkabı butiklerinden alışveriş yaparken nelere dikkat edilmeli? En güvenilir Instagram ayakkabı butikleri hangileridir?


Instagram ayakkabı butiklerine toplu halde ulaşmak isteyenler için bir liste hazırlamak istedik. Bu listemizde sizlere 15 ayrı butiği sunacağız. Butiklerin sıralaması rastgele yapılmıştır. Listemizde replika veya sahte ürün satan ayakkabı butiklerine yer verilmemiştir. Sizlerden de bu butik sayfalarından uzak durmanızı öneririz. Bu gibi sahte ürünleri almak ya da satmak yasal olmadığı gibi size bir şey de kazandırmayacaktır. Çünkü bu ürünler oldukça düşük kalitelidir. Alım sonrası karşınızda bir muhatap bulamama durumunuz vardır. Aldığınız ürünün sahte, replika olduğu bariz bir şekilde belli olacağından giydiğinizde bu ürünlerin sahte olduğunu anlayan insanların gözündeki durumunuz da pek hoş olmayacaktır. Listemizde yer alan ayakkabı butikleri hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir.

 1. 1 Nişantaşı Shoes

  Kredi

  Giderek artan bir takipçi kitlesiyle Instagram'da hizmet veren bir kadın ayakkabı butiğidir. Ürünleri oldukça kalitelidir. Merkez ofisleri Fatih'te olup whatsapp ve web siteleri üzerinden de sipariş almaktadırlar.

 2. 2 Pelinin Ayakkabıları

  Kredi

  Pelinin ayakkabıları, Instagram ayakkabı butikleri arasında en bilinenlerindendir. Pelinin ayakkabıları sayfasının yazıyı hzırladığımız sırada tam 1 milyon takipçisi bulunmaktaydı. Web siteleri üzerinden ya da whatsapp sipariş hatları üzerinden sipariş verilebilmektedir.

 3. 3 Ervanın Butiği

  Kredi

  Ervanın butiği ücretsiz kargo ve değişim imkanı sunmaktadır. Şu an için 236 bin takipçiye sahiptir. Whatsapp üzerinden ve web sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Oldukça şık ve kaliteli ayakkabıları vardır. Terlik, sandalet, topuklu aklınıza gelebilecek envayi çeşit ayakkabıyı bu butikte bulabilirsiniz.

 4. 4 Ayakkabı Delisiyim

  Kredi

  Ayakkabı delisiyim, sosyal medyayı oldukça iyi kullanan butik sayfalarından biridir. Ürünlerini yalnızca Instagram üzerinden değil Facebook ve Pinterest üzerinden de sergilemektedir. Web sitelerinden ve whatsapp sipariş hatlarından sipariş verebilirsiniz. Ürün görselleri tamamen kendilerine aittir. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir ayakkabı butiğidir.

 5. 5 Marjin Ayakkabı Çanta

  Kredi

  Marjin ayakkabı ve çanta satışı yapan bir Instagram butiğidir. Web siteleri üzerinden ve whatsapp üzerinden sipariş almaktadırlar. Kapıda ödeme ve ücretsiz iade imkanı da Marjin ayakkabının önplana çıkmasını sağlayan diğer özellikleridir. Terlik, sandalet, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, aklınıza gelebilecek her tür kadın ayakkabısına bu butik sayfasında bulabilirsiniz.

 6. 6 Pabuc Bırakmam

  Kredi

  Kadın ayakkabısı almak isteyenler için bir başka instagram butiğidir. 127 bin takipçisi bulunuyor. Whatsapp ve eb siteleri üzerinden sipariş verilebiliyor.

 7. 7 Shoes Time

  Kredi

  Shoes time bir baika instagram ayakkabı butiğidir. 140 bin takipçisi bulunmaktadır. Web siteleri ve whatsapp üzerinden sipariş almaktadır. Ürünleri kaliteli ve dikkat çekicidir. Ürünlerin görsellerini özenle çekmektedirler.

 8. 8 I Love Shoes Ayakkabı Butiği

  Kredi

  Kadınların tercih etmekten çekinmediği bir instagram ayakkabı butiğidir. Web siteleri de mevcuttur. Topuklu ayakkabılar, sandaletler, terlikler. Hepsine instagram sayfalarından ve web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 9. 9 Selin Shoes

  Kredi

  Selin shoee da bir instagram ayakkabı sayfasıdır. Instagram ayakkabı sayfları arasında takipçi sayısı yüksek olanlardan biridir. Web sitelerinden ve instagram sayflarından ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 10. 10 My Topuk Ayakkabı Butiği

  Kredi

  My Topuk ayakkabı butiğinde babet, topuklu, sneakers tarz ayakkabılar ve daha envayi çeşit ayakkabı bulabilirsiniz. Ürünleri oldukça kalitelidir. Müşteri hizmetleri konusunda özen gösteren bir butiktir. Kapıda ödeme imkanı vardır. Değişim ve iade seçenekleri de mevcuttur.

 11. 11 Neslihan Canpolat

  Kredi

  Canpolat Kardeşlerden biridir. İzmir, Ankara ve İstanbul'da mağazaları bulunmaktadır. Web sitesi ve whatsapp üzerinden sipariş almaktadır.

 12. 12 Moda Ayakkabı

  Kredi

  Moda Ayakkabı web sitesi ve whatsapp sipariş hattı üzerinden sipariş alan bir instagram ayakkabı butiğidir. Kadın spor ayakkabıları, terlikleri, sandaletleri, babetleri ve daha nicesi instagram sayfalarında mevcuttur.

 13. 13 Shoe Butik

  Kredi

  315 bin takipçiye sahiptir. Instagram ayakkabı sayfaları arasında takipçi sayısıyla önplana çıkanlardan biridir. Ürünleri oldukça kaliteli, whatsapp üzerinden ve web sitelerinden sipariş verilebilir.

 14. 14 Tarz Kız Ayakkabı

  Kredi

  Tarz kız gerçekten de adı gibi oldukça farklı tarzda ayakkabıları satışa sunan bir instagram ayakkabı sayfasıdır. Web sitelerinden ve whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına taksit yapmaktadırlar. Kapıda ödeme imkanı da mevcuttur. Siparişlerde kargo ücreti almamaktadırlar.

 15. 15 Shoetek

  Kredi

  Shoe Tek 600 bin takipçiye sahip bilindik bir instagram ayakkabı butiğidir. Web siteleri üzerinden veya hatsapp sipariş hatlarından sipariş verilebilmektedir.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 15 Instagram Bayan Ayakkabı Butiği

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF