Kadınların Alışveriş Yapabileceği 30 Instagram Butiği

Kadınlara özel alışveriş yapabilecekleri 30 instagram butiğini sizler için derledik. Instagram butikleri üzerinden ayakkabı, elbise, çanta siparişi verebilirsiniz.


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların alışveriş anlayışları da değişiyor. Özellikle dijital çağda internet ve sosyal medya üzerinden alışveriş yapmak giderek trend halini alıyor. Instagram butikleri de bu çağa ayak uydurarak ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor. Kadınların bu butiklere ulaşabilmek için sorun yaşamamları için 30 adet instagram butiğini listeledik. Bu butikler arasında çanta, elbise, ayakakbı satan birçok mağaza bulunmaktadır.

 1. 1 Bade Butik

  Kredi

  Bade Butik 733 bin takipçisiyle müşterilerini hizmet vermektedir. Trabzon'daki merkezinden Türkiye'nin her yerine kargolarını ulaştırmaktadır.

 2. 2 Haydi Giy

  Kredi

  Haydigiy instagram butiği oldukça uygun fiyatlı ürünleriyle dikkatleri çekiyor. Türkiye'nin her yerine 75 TL üzeri ücretsiz kargo hizmeti sunuyor.

 3. 3 Trend Bende Butik

  Kredi

  800 bine yakın takipçisiyle hizmet vermektedir. Ürünleri oldukça kalitelidir. Sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz butiklerden biridir.

 4. 4 Deniz Butik

  Kredi

  Instagram butikleri arasında tartışmasız son dönemin en popüler butiklerindendir. 2 Milyona yaklaşan takipçi sayısıyla ürünlerin detaylı fotoğrafları ve videoları instagram hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

 5. 5 Beyyogluu Butik

  Kredi

  Butik Beyyoğluu 'nun bu yazıyı hazırladığımız an itibariyle yaklaşık 280 bin takipçisi vardır. Instagram butikleri arasında farklı tarzıyla dikkatleri çekmektedir. Türkiye'nin her yerine ürünlerini kargo ile gönderebilmektedir.

 6. 6 Ekim Butik

  Kredi

  Özellikle gençlerin severek takip ettikleri bir Instagram butiğidir. 240 bin takipçisiye hizmet vermektedir. Kargonuzu kapıda ödeyerek teslim alma imkanınız vardır.

 7. 7 Fashionista Butik

  Kredi

  280 bin takipçiye sahiptir. Instagram sayfası dışında web siteleri üzerinden de sipariş vermeniz mümkündür. 

 8. 8 Zoom Butik

  Kredi

  Bayrampaşa'daki mağzasından ürünleri doğrudan deneyebilirsiniz. Hali hazırda 300 bin takipçisye sahiptir. Instagram üzerinden paylaştıkları ürünler genellikle gençlere hitap etmektedir. Kapıda ödeme imkanı vardır.

 9. 9 Minetan Butik

  Kredi

  Instagram'ın en popüler butiklerinden biridir. 440 bin takipçisi bulunmaktadır. Küçükçekmece ve Bahçelievlerde şubeleri bulunmaktadır. Ürünleri modeller üzerinde detaylıca görebileeğiniz fotoğraflar ve videolar paylaşılmaktadır.

 10. 10 Butik Vanilya

  Kredi

  Bir başka popüler instagram butiği de Butik Vanilya'dır. Düzenli olarak ürün görselleri paylaşılmaktadır. 550 bin takipçisiyle göz doldurmaktadır.

 11. 11 My Gardrobe

  Kredi

  My Gardrobe Instagram butiğinde oldukça şık ürünleri bulunmaktadır. 185 bin takipçisi mevcuttur. Instagramdan elbise, ayakkabı, çanta almak isteyenlerin uğrak yerlerinden biridir.

 12. 12 May Moda

  Kredi

  1 milyon 200 bin takipçisiyle oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ürünleri kalitelidir. Web sitesi üzerinden de sipariş verilebilmektedir. Instagram'dan ayakkabı, elbise, çanta almayı düşünenlerin uğrak yerlerinden biridir.

 13. 13 My Dükkan

  Kredi

  İzmir Mavibahçe AVM içerisindeki mağazasından ürünleri yakından görüp inceleyebilirsiniz. My Dukkan Butik'in Instagram'da 1 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Web siteleri üzerinden de sipariş verilebilmektedir.

 14. 14 Askı Nişantaşı

  Kredi

  Askı Nişantaşı 500 bine yakın takipçisiyle oldukça kaliteli ürünler sunan bir Instagram Butiğidir. Web siteleri ve Whatsapp üzerinden sipariş verilebilmektedir.

 15. 15 Capp Moda

  Kredi

  Capp Moda 600 bine yakın instagram takipçisiyle bir başka kaliteli Instagram Butiğidir. Whatsapp ve web siteleri üzerinden sipariş verilebilmektedir.

 16. 16 Almina Butik

  Kredi

  Almina butik özellikle ürün görsellerini detaylı paylaşmasıyla son dönemde hızla takipçi kzanan Instagram butiklerinden biridir. whatsapp sipariş hattı üzerinden hizmet vermektedir.

 17. 17 Ef Butik

  Kredi

  Eda ve Furkan'ın kurmuş olduğu ve isimlerinin baş harflerini verdiği bir instagram butiğidir. Web siteleri üzerinden de sipariş almaktadır. 750 bin takipçisi bulunmaktadır.

 18. 18 Pelinin Ayakkabıları

  Kredi

  Instagramdaki en bilindir ayakkabı butiklerinden biridir. "Instagram ayakkabı" dendiğinde belkide ilk akla gelen hesaptır. Whatsapp ve web sitesi üzerinden sipariş almaktadır. 1 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır.

 19. 19 Butik Nefes

  Kredi

  125 bin takipçili butik nefes bir başka instagram butiğidir. Whatsapp üzerinden sipariş almaktadır. Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Ürünleri kalitelidir. 

 20. 20 Butik Şehzade

  Kredi

  Instagramdaki tesettür butiklerinden biridir. 23 bin takipçisi bulunmaktadır.

 21. 21 Topuk Sarayı

  Kredi

  Topuk sarayı Instagram ayakkabı butiklerinden biridir. Kadınlar için topuklu, günlük, envayi çeşit ayakkabı bulunmaktadır.

 22. 22 Shoe Butik

  Kredi

  315 bin takipçili bir ayakkabı butiğidir. Web siteleri ve whatsapp sipariş hatları üzerinden sipariş verilebilmektedir.

 23. 23 Helinn Butik

  Kredi

  25 bin takipçili oldukça yeni sayılabilecek bir Instagram Butiğidir. Güvenle alışveriş yapılabilirsiniz. oldukça şık ürünleri bulunmaktadır.

 24. 24 İşte Bu Ayakkabı

  Kredi

  İşte Bu Ayakkabı web siteleri ve hatsapp sipariş hatları üzerinden sipariş alan bir butiktir. 300 bine yakın takipçileri bulunmaktadır. Topuklu, spor çeşit çeşit kadın ayakkabıları satışı yapılmaktadır. Kapıda ödeme mevcut, üstelik kargo ücreti alınmamaktadır.

 25. 25 Ghisa Giyim

  Kredi

  180 bin takipçili bir Instagram butiğidir. Farklı ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Whatsapp ve web sitesi üzerinden sipriş verilebilmektedir.

 26. 26 Roberto Nişantaşı

  Kredi

  320 bin takipçisiyle göz dolduran bir butiktir.  Web sitesi ve whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ürün görselleri oldukça detaylıdır. Sorunsuz sipariş verebileceğiniz kaliteli bir butiktir.

 27. 27 Dilara Butik

  Kredi

  Dilara butik, Dilara Sezer'in açmış olduğu 262 bin takipçili bir instagram butiğidir. Kapıda ödeme mevcuttur.

 28. 28 Purple By Banu

  Kredi

  640 bin takipçili bir ınstagram butiğidir. Ürünleri oldukça kalitelidir. Görseller ve videolarla ürünler hakkında detaylı bilgiler veren paylaşımlar yapılmaktadır.

 29. 29 Madam Shoes

  Kredi

  52 bin takipçili bir instagram ayakkabı butiğidir. 

 30. 30 Kırmızı Butik

  Kredi

  625 bin takipçili bir instagram butiğidir. Web siteleri üzerinden de sipariş almaktadırlar. Taksim ve Beşiktaş'taki mağazalarından ürünlerini yakından görüp deneyebilirsiniz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınların Alışveriş Yapabileceği 30 Instagram Butiği

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF